עמוד הבית צור קשרמפת האתר English
READYMIX Go הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה

READYMIX Go היא פלטפורמה דיגיטלית לשילוב מלא של לקוחות. תוך מיזוג מנהיגותה של רדימיקס בענף בצירוף חדשנות דיגיטלית עדכנית, מהווה READYMIX Go מכשיר רב-גוני אשר מספק חוויה רציפה לביצוע הזמנות, מעקב ישיר אחר משלוחים, וכן ניהול חשבוניות ותשלומים בגין המוצרים העיקריים שלה.

היא מוסרת מידע מפורט בזמן אמת מהסוג שלקוחות צריכים כדי לעשות יותר בפחות זמן, דבר המאפשר להם להשיג שליטה טובה יותר על עסקיהם ובכך להגדיל ערך לבעלי המניות שלהם.

השקת Go READYMIX מהווה אבן דרך משמעותית בניסיוננו להתפתח ללא הרף כדי להישאר המובילה בענף שלנו ולהאיץ יותר את צמיחתנו. READYMIX Go מאפשרת לנו לחבר בין חוזקנו העסקי המרכזי לבין כלים דיגיטליים רבי-עוצמה ומשולבים אשר משביעים את רצון לקוחותינו והופכים את רדימיקס לחברה כה ייחודית. באמצעות READYMIX Go נשלב את ההובלה שלנו בתעשיית הבנייה ובטכנולוגיה כדי לספק חווית לקוח מושלמת.

READYMIX Go מהווה אבן דרך נכבדה בטרנספורמציה הדיגיטלית שלנו, שתכליתה להשיג חווית לקוח מושלמת. בדומה להשקת כל טכנולוגיה חדשה, תכונותיה ויכולתה יתפתחו עם הזמן. הפתרון הנוכחי הוא הצעד הראשון בהעברת לקוחותינו מתמיכה אנאלוגית לפתרון דיגיטלי יעיל. הוא יאפשר לנו להיות מכוון יותר לצורכי הלקוחות ולהמשיך לשפר את הצעת הערך שאנו נותנים להם.

READYMIX Go מעלה את הרף לגבי הדרך בה אנו פועלים. היא דורשת שנפעל במהירות וגמישות יתירה ועם מחשבה חדשנית - הכל על מנת לעמוד בדרישות המתפתחות והגוברות של לקוחותינו. על-ידי השימוש ב- READYMIX Go עסקיהם של לקוחותינו יגדלו ויצמחו וישתנו - וגם אנחנו.

להתחברות לחץ כאן

https://www.cemexgo.com/login


בקר במרכז הלמידה של רדימיקס גו
לחץ כאן כדי ללמוד על הפונקציות השונות של רדימיקס גו