עמוד הבית צור קשרמפת האתר English


קיימות
עמוד הבית>קיימות
שינויי אקלים הינם אחד מהנושאים החשובים ביותר בפניהם עומדת כיום האנושות. רדימיקס פועלת רבות לבניית עתיד טוב יותר לנו ולילדנו, ומחויבת לנושא הקיימות הסביבתית בכל תחומי פעילותה.
רמת צריכת האנרגיה כיום הינה פי עשר מאשר לפני 70 שנה, בעיקר בשל הגידול באוכלוסיית העולם ובעקבות המהפכה התעשייתית. רדימיקס מכוונת את מאמציה לפיתוח מוצרים, שירותים ופתרונות מתקדמים מבחינת קיימות סביבתית, עבור לקוחותיה בענף הבנייה.בשל העלייה בצריכת האנרגיה, שוחררה כמות שיא של גזי חממה, ובעיקר פחמן דו-חמצני (CO2), אל תוך האטמוספירה. פליטות של גזי חמה מגיעות ממקורות שונים, ובהם חקלאות, פסולת ושינויים ביעוד הקרקע.עם זאת, שריפת דלקי-מאובנים מהתעשיה, מהתחבורה ומבניינים גורמת ל- 61% מכלל פליטות גזי-החממה בעולם. התעשייה לבדה מפיקה 21% מכמות זו של גזי-חממה. החברה מתייחסת בכובד ראש לנושא זה, ופועלת לצמצום פליטות הפחמן הדו-חמצני בכל פעילות עסקי החברה, ועושה כל מאמץ אפשרי למיזעור העקבות שהיא מותירה על הסביבה.

רדימיקס שואפת לצמצם כל השפעה על הסביבה אשר נובעת ממפעליה, לכל אורך ורוחב שרשרת הערך של החברה, על ידי שיתוף פעולה עם בעלי העניין שלה, ותורמת לבנייה בת קיימא באמצעות מחקר ופיתוח, בכדי להציע מוצרים ופתרונות שהשפעתם על הסביבה קטנה יותר, כמו גם באמצעות שימוש יעיל בחומרי בנייה.
מאמציה של רדימיקס לצמצם את עקבות הפחמן הדו-חמצני שלה נמצאים בעדיפות גבוהה עבורה. החברה פועלת לקראת יצירת תעשיית בנייה רווחית ואחראית מבחינת קיימות סביבתית, בשיתוף עם הממשלה, אוניברסיטאות, לקוחות, ובעלי עניין אחרים.

בטיחות ובריאות
אנו מציבים את בטיחותם ובריאותם של אנשינו בעדיפות עליונה, ומפקחים באופן מתמיד על התקדמותנו בנושא.
איכות הסביבה
אנו מחויבים למיתון השפעות מפעלינו, מחצבותינו, והלוגיסטיקה שלנו, על הקהילות הסובבות אותם.
עקרונות הקיימות
בשל חשיבותם של אתגרי הקיימות הניצבים בפני החברה האנושית, דאגנו לשלב את נושא הקיימות בתוך האסטרטגיה העסקית שלה.
דו"ח פיתוח בר-קיימא
ראה דו"ח מסכם על הישגינו בהתקדמות ובפיתוח פרויקטים של קיימות.


עמוד הבית
אודותינו
מוצרים ושירותים
קיימות
קריירה
צור קשר
אודותינו
היסטוריה
הנהלת הקבוצה
אתרי החברה בארץ
קוד האתיקה
קיימות
בטיחות ובריאות
איכות הסביבה
עקרונות הקיימות
דו"ח פיתוח בר-קיימא
מוצרים ושירותים
בטון
אבן וסיד
מוצרי בטון
מוספים לבטון
מוצרי גמר
צמנט לבן
קריירה
לעבוד עבור רדימיקס
הגשת קורות חיים
צור קשר
זכויות יוצרים © 2020 רדימיקס כל הזכויות שמורות לתעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ מדיניות הגנת הפרטיות תנאי השימוש באתר ספקים - מדיניות והצהרת ציות צד שלישי