עמוד הבית צור קשרמפת האתר English
מוצרים ושרותים
עמוד הבית>מוצרים ושירותים >צמנט לבן>יישומים
מוצרים ושירותים
בטון
אבן וסיד
מוצרי בטון
מוספים לבטון
צמנט לבן
מוצר
יישומים
pic4_web.jpg
טרומי ברמה גבוהה מבנים הבנויים מאלמנטים טרומיים של צמנט לבן, הן מבניים פאנלים של בטון והן דקורטיביים גדרות, עמודים וכו', מספקים תוצאות מצוינות בשל האסתטיקה שלהם, עמידותם, חוזקם וקלות התקנתם. בנוסף לכך, צמנט לבן מהווה חומר יוצא-דופן וראוי לציון עבור ייצור אלמנטים תעשייתיים כגון בלוקים, שפות מדרכה, אריחים ועוד, וכמובן עבור יצירת כל סוגי המוצרים העירוניים המתוחכמים והנוף האורבני.

pic9_web.jpg
בטון ארכיטקטוני לבן צמנט לבן הינו החומר האידיאלי עבור עבודות בטון, מאחר שהוא מספק גימור אסתטי תוך כדי שמירה על יכולות מבניות גבוהות. זהו חומר רב-גוני ועמיד אשר אינו דורש כל טיפולים או ציפויים חיצוניים וביכולתו לשכפל מגוון רחב של טקסטורות ותבליטים.

pic6_web.jpg
מדרכות בטון הביצועים של מדרכות העשויות צמנט לבן מעניקים אפשרויות נרחבות לעיצוב וצבע. הודות לתכונותיו המעולות מבחינת אורך החיים, קלות התחזוקה, והתנגדות לשחיקה ולפגיעה, מהווה הצמנט הלבן חומר רב-עניין הן עבור עבודות פנימיות והן עבודות חיצוניות.

pic5_web.jpg
מוצרי טיח מוצרי טיח לבנים הינם חומר גימור יעיל, לא רק בשל תכונותיהם האסתטיות, אלא גם בשל תכונות הבידוד, אורך החיים, וקלות היישום שלהם.
מידע נוסף
עמוד הבית
אודותינו
מוצרים ושירותים
קיימות
קריירה
צור קשר
אודותינו
היסטוריה
הנהלת הקבוצה
אתרי החברה בארץ
קוד האתיקה
קיימות
בטיחות ובריאות
איכות הסביבה
עקרונות הקיימות
דו"ח פיתוח בר-קיימא
מוצרים ושירותים
בטון
אבן וסיד
מוצרי בטון
מוספים לבטון
מוצרי גמר
צמנט לבן
קריירה
לעבוד עבור רדימיקס
הגשת קורות חיים
צור קשר
זכויות יוצרים © 2020 רדימיקס כל הזכויות שמורות לתעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ מדיניות הגנת הפרטיות תנאי השימוש באתר ספקים - מדיניות והצהרת ציות צד שלישי